**** Hotel Antonie ubytovanie Praha 8

Hotel Praha 8 Antonie Ubytovanie Praha 8 hotel Antonie:
Hotel Antonie je trojhviezdičková rodinná villa postavená v roku 1934, kompletná prestavba bola vykonaná v roku 1991 a následne v roku 2003. Hotel je obklopený veľkou záhradou. Jedná sa o rodinný butik hotel. Zvláštnosťou, ktorá ho odlišuje od veľkej väčšiny konkurenčných hotelov a zaisťuje mu stálu a vracajúcu sa klientelu je vskutku odlišný prístup ku klientovi. Snaha, aby sa klient cítil ako doma.

Praha 8 hotel Antonie ubytovanie:
Individuálny prístup a pohostinnosť v rodinnej atmosfére 10 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky a dvoch apartmánov. Všetky izby aj apartmány sú vybavené kúpeľňou (sprcha, vaňa, WC, sušič vlasov), majú TV so satelitom (72 programov), rozhlasový prijímač a telefón s priamou voľbou. Samozrejmosťou je pekné posedenie v hotelovom bare a reštaurácii, kde sú podávané bohaté raňajky formou švédskeho stola.

Antonie hotel ubytovanie Praha 8 služby:
V recepcii Pražského hotela Antonie Vám radi poskytnú všetky potrebné informácie a poradia s výberom okružných jázd, výletov, koncertov či divadelných predstavení. K dispozícii je minibus, ktorým zaisťujú prepravu na letisko Praha Ruzyne, na nádražie či do centra mesta podľa Vášho priania. Môžete využiť tiež zmenárenských, faxových a internetových služieb. V lete si môžete posedieť v záhrade, ktorou je hotel obklopený. Vozidlá je možné uložiť na stráženom parkovisku alebo v jednej z hotelových garáží.

Hotel Praha 8 ubytovanie Antonie história, voľný čas:
Praha je hlavné a zároveň najväčšie mesto Českej republiky, historická metropola Čiech, ležiaca na rieke Vltave, vnútri Stredočeského kraja. Do dnešnej podoby sa vyvíjala jedenásť storočí. Historické centrum mesta s jedinečnou panorámou Pražského hradu je od roku 1992 pamiatkovou rezerváciou Unesco. Hlavné mesto Praha poskytuje mnoho miest, ktoré stoja za to navštíviť: Petrínska rozhľadňa, Pražský hrad, Pražský poludník, Vyšehrad, Planetárium, Skanzen repor, Štefánikova hvezdáreň, Hladová zeď, Letohrádok Belveder a mnoho ďalších krásnych miest.
Hotel Praha 8 Antonie - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Praha 8 Antonie - hotel má reštauráciuHotel Praha 8 Antonie - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 8 Antonie - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Praha 8 Antonie - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 8 Antonie - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 8 Antonie - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 8 Antonie - v izbach je telefon