**** Hotel Antonie ubytování Praha 8

Hotel Praha 8 Antonie Ubytování Praha 8 hotel Antonie: 
Hotel Antonie je tříhvězdičková rodinná villa postavená v roce 1934, kompletní přestavba byla provedena v roce 1991 a následně v roce 2003. Hotel je obklopen velkou zahradou. Jedná se o rodinný butik hotel. Zvláštností, která nás odlišuje od velké většiny našich konkurenčních hotelů a zajišťuje nám stálou a vracející se klientelu je vskutku odlišný přístup ke klientovi, snažíme se, aby se klient cítil jako doma.

Praha 8 hotel Antonie ubytování:
Ubytování Antonie Praha nabízí individuální přístup a pohostinnost v rodinné atmosféře 10 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky a dvou apartmánů. Všechny pokoje i apartmány jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vana, WC, vysoušeč vlasů), barevnou televizí se satelitem (72 programů), rozhlasovým přijímačem a telefonem s přímou provolbou. Samozřejmostí je pěkné posezení v hotelovém baru a restauraci, kde podáváme bohaté snídaně formou švédského stolu.

Antonie hotel ubytování Praha 8 služby:
V recepci Pražského hotelu Antonie Vám rádi poskytneme veškeré potřebné informace a poradíme s výběrem okružních jízd, výletů, koncertů či divadelních představení. K dispozici je minibus, kterým zajišťujeme přepravu na letiště Praha Ruzyně, nádraží či do centra města podle Vašeho přání. Můžete využít též směnárenských, faxových a internetových služeb. V létě si můžete posedět v zahradě, kterou je hotel obklopen. Vozidla je možno uložit na hlídaném parkovišti nebo v jedné z našich garáží.

Hotel Praha 8 ubytování Antonie historie, volný čas:
Praha je hlavní a současně největší město České Republiky, historická metropole Čech, ležící na řece Vltavě, uvnitř Středočeského kraje. Do dnešní podoby se vyvíjela jedenáct století. Historické centrum města s jedinečným panoramatem Pražského hradu je od roku 1992 památkovou rezervací Unesco. Hlavní město Praha skýtá mnoho míst, které stojí za to navštívit: Petřínská rozhledna, Pražský hrad, Pražský poledník, Vyšehrad, Planetárium, Skanzen Řepora, Štefánikova hvězdárna, Hladová zeď, Letohrádek Belveder a mnoho dalších krásných míst.
Hotel Praha 8 Antonie - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 8 Antonie - disponuje restauracíHotel Praha 8 Antonie -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 8 Antonie - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 8 Antonie - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 8 Antonie - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 8 Antonie - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 8 Antonie - na pokojích je telefon